۳۰ دى ۱۳۸۷
«اختاپوسان عکاسی» کشتی....(5-4)

 

 

 آفای موسوی اتفاقا این بحث ها خواننده هم دارد مثل آقا یا خانم «دلسوز خانواده عکاسی خبری»!


«اختاپوسان عکاسی» هم واژه جالبی است که دارم مصادیق آن را در خود و آقایان ستاری و صارمی پیدا می کنم تا در مطالب بعدی با هم بررسی اش کنیم. آقای موسوی هر جور که شما راحتید، من هستم از عکس روی وبلاگ تا چای خانه هنرمندان.
مطلب اول از دلسوز خانواده عکاس خبری با ایمیل akkasee_khabari@yahoo.com و دوم مطلب جناب آقای موسوی.

 

be omide roozi ke dastane okhtapoosti shomaha(saremi-satari-kermani) dast az sare akasee iran bardarad va dor daste ali fereydooniha beyoftad. ma ke ta hala yek fereym aks az shomaha nadidim nemidonam chejoori dar amre akasee dekhalat mikonid

 

«با این کلام آخرتان بسیار موافقم . بیاییم از خیر این تشکیلات دولتی که هر روز یک صاحب پیدا میکند بگذریم . امروز که مثلا آقای شالویی مسند کارند و دلشان میسوزد و سرشان درد میکند ، کاری انجام میشود . فردا روز فلان آقا در راس کارند که سابقه فعالیت در بازار آهن در پرونده دارند . . . . تفکر یک بخش خصوصی منطق گرای از خود گذشته ایده آل ترین است . رئیس بشوم برای خدمت به کشورم یا رئیس شوم برای خودم و خانواده ام دو تفکری است که اولی مصدق میسازد که از آوردن کلمه دکتر در اول اسمش ابا دارد و دومی که نمونه اش در تاریخ گذشته و حال و آینده بیداد میکند . موافقم برای تشکیل NGO مستقل و جمع آوری نمایندگانی از جمعیت هنرمندان عکاس که : اعتقاد داشته باشند - بصورت علمی کار کرده باشند - حد اقل از دوستان و دانشجویانشان گذر کرده باشند - حد اکثر از خودشان گذشته باشند - چشم دیدن از خودشان بهتر ، نه اصلا مثل خودشان یا حتی پایین تر از خودشان را داشته باشند - قدرت لازم برای جنگیدن در تمام عرصه ها از جمله ادارات دولتی هم عرض ، دیگر انجمنهای مستقل عکاسی و دوستانی که هیج کاری ندارند غیر از تخریب کسانی که تمایل به کار دارند و غیره را داشته باشند . و . . . جناب کرمانی فراموش نکنید فقط من و شماییم شاید در جلسه پایانی دوسالانه عهده ای هم کمی داد و هوار کنند که البته این بر میگردد به سه موضوع احساساتی بودن و جو گیر شدن و کمی خود نمایی کردن . برای همین هم چون هیجانی از نوع آتشین در این وبلاگ وجود ندارد کسی هم پای به عرصه گفتگو نمیگذارد . با آن دوست عزیزی هم که قبلا گفته بود نگران نباشید ما بیداریم مخالفم صرف اینکه کلی آدم این حرفها را بخوانند که کار میسر نمیشود . با این بحثهای داغ این وبلاگ باید صد تا پیغام داشته باشد . میخواهید بعد از اینکه عکس دوسالنه ام را روی وبلاگتان گذاشتید همه دیدند و خوشحال شدند که فقط خودشان نیستند که از این قضایا ناراحت شدن برویم رستوران ، نه اصلا برویم خانه هنرمندان که حال و هوای خوبی هم دارد قهوه بخوریم و سیگار بکشیم و موضوع را برای همیشه حل کنیم برود ؟ »

هیچ نظری برای این مطلب وارد نشده است!
:
:
:
:
:
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.